Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold23HåndboldIshockey3Formel 1MMAAmerikansk fodbold4Volleyball3Basketball3NBA2RugbyAFLBaseball2
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › Martin
Alle40Alle3Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Martin kampe, resultater og trup

1. Liga28. okt 18:00
MartinMartin–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga30. okt 18:00
HK LeviceHK Levice–
MartinMartin–
1. Liga11. nov 18:00
TrnavaTrnava–
MartinMartin–
1. Liga13. nov 18:00
MartinMartin–
SkalicaSkalica–
1. Liga18. nov 18:00
MartinMartin–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga20. nov 18:00
TopolcanyTopolcany–
MartinMartin–
1. Liga25. nov 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
MartinMartin–
1. Liga27. nov 18:00
MartinMartin–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga2. dec 18:00
MartinMartin–
TrnavaTrnava–
1. Liga4. dec 18:00
SkalicaSkalica–
MartinMartin–
1. LigaSlut
DubnicaDubnica1
MartinMartin3
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
MartinMartin8
1. LigaSlut
MartinMartin1
HC 19 HumenneHC 19 Humenne3
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva1
MartinMartin3
1. LigaSlut efter straffeslag
MartinMartin4
TopolcanyTopolcany3
SO
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava1
MartinMartin4
1. LigaSlut
SkalicaSkalica4
MartinMartin8
1. LigaSlut
MartinMartin3
TrnavaTrnava7
1. LigaSlut
MartinMartin4
HK LeviceHK Levice1
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky4
MartinMartin6
1. LigaSlut
Povazska BystricaPovazska Bystrica0
MartinMartin3
1. LigaSlut
MartinMartin1
DubnicaDubnica2
Club FriendlySlut
Povazska BystricaPovazska Bystrica2
MartinMartin5
Club FriendlySlut
JastrzebieJastrzebie4
MartinMartin0
Club FriendlySlut
MartinMartin4
AZ HavirovAZ Havirov8
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

26. okt 19:00FrederikshavnFrederikshavnmodOdense BulldogsOdense BulldogsStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp
26. okt 19:30Sonderjyske IshockeySonderjyske IshockeymodAalborgAalborgStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp
27. okt 19:00Herning Blue FoxHerning Blue FoxmodRodovre Mighty BullsRodovre Mighty BullsStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind