Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold18Håndbold2Ishockey23Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball9Basketball27NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › Ziar nad Hronom
Alle79Alle23Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Ziar nad Hronom kampe, resultater og trup

1. Liga23. okt 18:00
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga28. okt 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga30. okt 18:00
SkalicaSkalica–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga11. nov 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga13. nov 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
TrnavaTrnava–
1. Liga18. nov 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
TopolcanyTopolcany–
1. Liga20. nov 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga25. nov 18:00
HK LeviceHK Levice–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga27. nov 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
SkalicaSkalica–
1. Liga2. dec 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
MartinMartin8
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
DubnicaDubnica2
1. LigaSlut efter forlængelse
HC 19 HumenneHC 19 Humenne2
Ziar nad HronomZiar nad Hronom3
OT
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
Nove ZamkyNove Zamky4
1. LigaSlut
TopolcanyTopolcany3
Ziar nad HronomZiar nad Hronom0
1. LigaSlut
TrnavaTrnava1
Ziar nad HronomZiar nad Hronom2
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom0
TEBS BratislavaTEBS Bratislava2
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
SkalicaSkalica1
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice3
Ziar nad HronomZiar nad Hronom1
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva4
Ziar nad HronomZiar nad Hronom1
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom6
Povazska BystricaPovazska Bystrica2
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind