Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold10HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball1Basketball8NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › Skalica
Alle20Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Skalica kampe, resultater og trup

1. Liga23. okt 17:30
TrnavaTrnava–
SkalicaSkalica–
1. Liga28. okt 18:00
HC 19 HumenneHC 19 Humenne–
SkalicaSkalica–
1. Liga30. okt 18:00
SkalicaSkalica–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga11. nov 18:00
SkalicaSkalica–
DubnicaDubnica–
1. Liga13. nov 18:00
MartinMartin–
SkalicaSkalica–
1. Liga18. nov 18:00
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
SkalicaSkalica–
1. Liga20. nov 18:00
SkalicaSkalica–
HK DetvaHK Detva–
1. Liga25. nov 18:00
SkalicaSkalica–
HC 19 HumenneHC 19 Humenne–
1. Liga27. nov 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
SkalicaSkalica–
1. Liga2. dec 18:00
DubnicaDubnica–
SkalicaSkalica–
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava1
SkalicaSkalica6
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky1
SkalicaSkalica2
1. LigaSlut efter forlængelse
SkalicaSkalica4
HK LeviceHK Levice3
OT
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva2
SkalicaSkalica1
1. LigaSlut
SkalicaSkalica4
Povazska BystricaPovazska Bystrica1
1. LigaSlut
SkalicaSkalica4
MartinMartin8
1. LigaSlut
DubnicaDubnica4
SkalicaSkalica9
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
SkalicaSkalica1
1. LigaSlut efter forlængelse
SkalicaSkalica3
HC 19 HumenneHC 19 Humenne4
OT
1. LigaSlut efter straffeslag
TopolcanyTopolcany3
SkalicaSkalica4
SO
1. LigaSlut
SkalicaSkalica5
TrnavaTrnava2
Club FriendlySlut
SkalicaSkalica4
ZnojmoZnojmo3
Club FriendlySlut
ZnojmoZnojmo8
SkalicaSkalica1
Club FriendlySlut
VsetinVsetin10
SkalicaSkalica1
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind