Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold44HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball12NBARugbyAFLBaseball1
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › TEBS Bratislava
Alle58Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

TEBS Bratislava kampe, resultater og trup

1. LigaI dag 18:00
SkalicaSkalica–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. LigaI dag 18:30
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
SkalicaSkalica–
1. Liga23. okt 18:00
HK LeviceHK Levice–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga28. okt 18:00
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga30. okt 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
HK DetvaHK Detva–
1. Liga11. nov 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga13. nov 18:00
HC 19 HumenneHC 19 Humenne–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga18. nov 18:00
MartinMartin–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga20. nov 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
DubnicaDubnica–
1. Liga25. nov 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
1. LigaSlut
TopolcanyTopolcany3
TEBS BratislavaTEBS Bratislava4
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava5
TrnavaTrnava4
1. LigaSlut
DubnicaDubnica4
TEBS BratislavaTEBS Bratislava3
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava1
MartinMartin4
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava2
HC 19 HumenneHC 19 Humenne3
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom0
TEBS BratislavaTEBS Bratislava2
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva7
TEBS BratislavaTEBS Bratislava3
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava6
Povazska BystricaPovazska Bystrica4
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky3
TEBS BratislavaTEBS Bratislava1
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava7
HK LeviceHK Levice4
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind