Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold27HåndboldIshockey4Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball3Basketball14NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › Nove Zamky
Alle48Alle4Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Nove Zamky kampe, resultater og trup

1. Liga23. okt 18:00
TopolcanyTopolcany–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga28. okt 18:00
MartinMartin–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga30. okt 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
DubnicaDubnica–
1. Liga11. nov 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
HK DetvaHK Detva–
1. Liga13. nov 18:00
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga18. nov 18:00
HC 19 HumenneHC 19 Humenne–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga20. nov 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga25. nov 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
MartinMartin–
1. Liga27. nov 18:00
DubnicaDubnica–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga2. dec 18:00
HK DetvaHK Detva–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. LigaSlut efter forlængelse
HK LeviceHK Levice3
Nove ZamkyNove Zamky2
OT
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky1
SkalicaSkalica2
1. LigaSlut
TrnavaTrnava1
Nove ZamkyNove Zamky3
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
Nove ZamkyNove Zamky4
1. LigaSlut efter straffeslag
Nove ZamkyNove Zamky3
HC 19 HumenneHC 19 Humenne4
SO
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky5
Povazska BystricaPovazska Bystrica3
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva4
Nove ZamkyNove Zamky3
1. LigaSlut
DubnicaDubnica7
Nove ZamkyNove Zamky3
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky4
MartinMartin6
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky3
TEBS BratislavaTEBS Bratislava1
1. LigaSlut
Nove ZamkyNove Zamky6
TopolcanyTopolcany4
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind