Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold23HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball2Basketball6NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › Dubnica
Alle32Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Dubnica kampe, resultater og trup

1. Liga23. okt 18:00
DubnicaDubnica–
MartinMartin–
1. Liga28. okt 18:00
DubnicaDubnica–
TopolcanyTopolcany–
1. Liga30. okt 18:00
Nove ZamkyNove Zamky–
DubnicaDubnica–
1. Liga11. nov 18:00
SkalicaSkalica–
DubnicaDubnica–
1. Liga13. nov 18:00
DubnicaDubnica–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga18. nov 18:00
DubnicaDubnica–
TrnavaTrnava–
1. Liga20. nov 18:00
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
DubnicaDubnica–
1. Liga25. nov 18:00
TopolcanyTopolcany–
DubnicaDubnica–
1. Liga27. nov 18:00
DubnicaDubnica–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga2. dec 18:00
DubnicaDubnica–
SkalicaSkalica–
1. LigaSlut
HK DetvaHK Detva2
DubnicaDubnica4
1. LigaSlut
Ziar nad HronomZiar nad Hronom5
DubnicaDubnica2
1. LigaSlut
DubnicaDubnica5
Povazska BystricaPovazska Bystrica4
1. LigaSlut
DubnicaDubnica4
TEBS BratislavaTEBS Bratislava3
1. LigaSlut efter straffeslag
TrnavaTrnava4
DubnicaDubnica3
SO
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice1
DubnicaDubnica4
1. LigaSlut
DubnicaDubnica4
SkalicaSkalica9
1. LigaSlut
DubnicaDubnica7
Nove ZamkyNove Zamky3
1. LigaSlut
TopolcanyTopolcany6
DubnicaDubnica2
1. LigaSlut
DubnicaDubnica5
HC 19 HumenneHC 19 Humenne6
1. LigaSlut
MartinMartin1
DubnicaDubnica2
Club FriendlySlut
DubnicaDubnica0
Valasske MeziriciValasske Mezirici6
Club FriendlySlut
Valasske MeziriciValasske Mezirici4
DubnicaDubnica6
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind