Dubnica – Martin 1-3, 1. Liga 23. okt. 2026

1. Liga · Grundspil
Slut
1–3
(1-0, 0-2, 0-1)
fredag d. 23. oktober 2026 kl. 18:00

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-10-23Dubnica1 – 3Martin
  • 2026-09-16Martin1 – 2Dubnica

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Skalica32010148
2Dubnica3210076
3HC 19 Humenne2200046
4Nove Zamky2200046
5Martin2110023
6TEBS Bratislava2110013
7Trnava2110003
8HK Detva2110003
9Ziar nad Hronom31200-13
10HK Levice31200-43
11Topolcany20101-31
12Povazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)