Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodboldHåndboldIshockeyFormel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball1NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Slovakiet › 1. Liga › HK Levice
Alle1AlleDanish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

HK Levice kampe, resultater og trup

1. LigaI dag 18:00
HK LeviceHK Levice–
Nove ZamkyNove Zamky–
1. Liga23. okt 18:00
HK LeviceHK Levice–
TEBS BratislavaTEBS Bratislava–
1. Liga28. okt 18:00
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga30. okt 18:00
HK LeviceHK Levice–
MartinMartin–
1. Liga11. nov 18:00
HK LeviceHK Levice–
Povazska BystricaPovazska Bystrica–
1. Liga13. nov 18:00
DubnicaDubnica–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga18. nov 18:00
HK DetvaHK Detva–
HK LeviceHK Levice–
1. Liga20. nov 18:00
HK LeviceHK Levice–
HC 19 HumenneHC 19 Humenne–
1. Liga25. nov 18:00
HK LeviceHK Levice–
Ziar nad HronomZiar nad Hronom–
1. Liga27. nov 18:00
MartinMartin–
HK LeviceHK Levice–
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice2
TopolcanyTopolcany5
1. LigaSlut efter forlængelse
SkalicaSkalica4
HK LeviceHK Levice3
OT
1. LigaSlut
HC 19 HumenneHC 19 Humenne5
HK LeviceHK Levice2
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice4
HK DetvaHK Detva3
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice1
DubnicaDubnica4
1. LigaSlut
Povazska BystricaPovazska Bystrica1
HK LeviceHK Levice3
1. LigaSlut
MartinMartin4
HK LeviceHK Levice1
1. LigaSlut
HK LeviceHK Levice3
Ziar nad HronomZiar nad Hronom1
1. LigaSlut
TrnavaTrnava5
HK LeviceHK Levice2
1. LigaSlut
TEBS BratislavaTEBS Bratislava7
HK LeviceHK Levice4
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1SkalicaSkalica32010148
2DubnicaDubnica3210076
3HC 19 HumenneHC 19 Humenne2200046
4Nove ZamkyNove Zamky2200046
5MartinMartin2110023
6TEBS BratislavaTEBS Bratislava2110013
7TrnavaTrnava2110003
8HK DetvaHK Detva2110003
9Ziar nad HronomZiar nad Hronom31200-13
10HK LeviceHK Levice31200-43
11TopolcanyTopolcany20101-31
12Povazska BystricaPovazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind