Martin – Skalica, 1. Liga 13. nov. 2026

1. Liga · Grundspil
13. nov 18:00
–
fredag d. 13. november 2026 kl. 18:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-10-02Skalica4 – 8Martin

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Skalica32010148
2Dubnica3210076
3HC 19 Humenne2200046
4Nove Zamky2200046
5Martin2110023
6TEBS Bratislava2110013
7Trnava2110003
8HK Detva2110003
9Ziar nad Hronom31200-13
10HK Levice31200-43
11Topolcany20101-31
12Povazska Bystrica20200-70

Promotion - 1. Liga (Play Offs: Quarter-finals)1. Liga (Relegation)