Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold22HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball14NBARugbyAFLBaseball1
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › DAB
Alle38Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

DAB kampe, resultater og trup

Erste Liga24. okt 17:00
DABDAB–
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
Erste Liga25. okt 17:00
DABDAB–
UjpestUjpest–
Erste Liga29. okt 18:00
DABDAB–
CsikszeredaCsikszereda–
Erste Liga1. nov 17:30
Feha19Feha19–
DABDAB–
Erste Liga13. nov 18:30
DEACDEAC–
DABDAB–
Erste Liga15. nov 17:00
DABDAB–
DVTKDVTK–
Erste Liga20. nov 17:30
FenestelaFenestela–
DABDAB–
Erste Liga22. nov 16:30
BrasovBrasov–
DABDAB–
Erste Liga26. nov 18:00
DABDAB–
Feha19Feha19–
Erste Liga29. nov 17:00
DABDAB–
CsikszeredaCsikszereda–
Hungarian CupSlut
Ujpest 2Ujpest 23
DABDAB5
Erste LigaSlut
DVTKDVTK5
DABDAB2
Erste LigaSlut
DABDAB1
DVTKDVTK2
Erste LigaSlut
UjpestUjpest8
DABDAB0
Erste LigaSlut
DABDAB1
FenestelaFenestela4
Erste LigaSlut
DABDAB2
Budapest AkademiaBudapest Akademia6
Erste LigaSlut
DEACDEAC4
DABDAB1
Erste LigaSlut
CsikszeredaCsikszereda3
DABDAB1
Erste LigaSlut
GyergyoiGyergyoi10
DABDAB0
Erste LigaSlut
FenestelaFenestela7
DABDAB1
Erste LigaSlut efter straffeslag
Budapest AkademiaBudapest Akademia2
DABDAB1
SO
Tatra CupSlut
HC 19 HumenneHC 19 Humenne7
DABDAB0
Tatra CupSlut
Dukla TrencinDukla Trencin6
DABDAB0
Tatra CupSlut
PopradPoprad6
DABDAB0
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind