Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold13HåndboldIshockey7Formel 1MMAAmerikansk fodbold1VolleyballBasketball4NBA6RugbyAFLBaseball5
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › DEAC
Alle36Alle7Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

DEAC kampe, resultater og trup

Erste LigaI dag 18:30
Feha19Feha19–
DEACDEAC–
Erste Liga29. okt 18:30
DEACDEAC–
GyergyoiGyergyoi–
Erste Liga30. okt 18:30
DEACDEAC–
BrasovBrasov–
Erste Liga1. nov 18:30
DEACDEAC–
FenestelaFenestela–
Erste Liga13. nov 18:30
DEACDEAC–
DABDAB–
Erste Liga15. nov 18:00
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
DEACDEAC–
Erste Liga20. nov 18:00
UjpestUjpest–
DEACDEAC–
Erste Liga22. nov 18:30
DEACDEAC–
DVTKDVTK–
Erste Liga27. nov 17:30
FenestelaFenestela–
DEACDEAC–
Erste Liga29. nov 16:30
BrasovBrasov–
DEACDEAC–
Erste LigaSlut
DEACDEAC6
Feha19Feha191
Erste LigaSlut
DEACDEAC5
UjpestUjpest1
Erste LigaSlut
BrasovBrasov6
DEACDEAC4
Erste LigaSlut
GyergyoiGyergyoi3
DEACDEAC1
Erste LigaSlut
CsikszeredaCsikszereda1
DEACDEAC2
Erste LigaSlut efter straffeslag
DVTKDVTK4
DEACDEAC3
SO
Erste LigaSlut
DEACDEAC4
DABDAB1
Erste LigaSlut
DEACDEAC2
BrasovBrasov5
Erste LigaSlut
DEACDEAC4
Budapest AkademiaBudapest Akademia2
Erste LigaSlut
DEACDEAC4
CsikszeredaCsikszereda2
Club FriendlySlut
MichalovceMichalovce5
DEACDEAC3
Club FriendlySlut
Spisska Nova VesSpisska Nova Ves10
DEACDEAC5
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind