Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold44HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball11NBARugbyAFLBaseball1
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › Ujpest
Alle57Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Ujpest kampe, resultater og trup

Erste Liga25. okt 17:00
DABDAB–
UjpestUjpest–
Erste Liga30. okt 18:00
UjpestUjpest–
FenestelaFenestela–
Erste Liga1. nov 16:00
UjpestUjpest–
CsikszeredaCsikszereda–
Erste Liga13. nov 18:00
UjpestUjpest–
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
Erste Liga15. nov 17:00
UjpestUjpest–
Feha19Feha19–
Erste Liga20. nov 18:00
UjpestUjpest–
DEACDEAC–
Erste Liga22. nov 18:00
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
UjpestUjpest–
Erste Liga26. nov 18:00
UjpestUjpest–
GyergyoiGyergyoi–
Erste Liga4. dec 18:00
UjpestUjpest–
BrasovBrasov–
Erste Liga6. dec 18:30
DEACDEAC–
UjpestUjpest–
Hungarian CupSlut
LehelLehel1
UjpestUjpest8
Erste LigaSlut
DEACDEAC5
UjpestUjpest1
Erste LigaSlut
UjpestUjpest8
DABDAB0
Erste LigaSlut
DVTKDVTK2
UjpestUjpest5
Erste LigaSlut
Feha19Feha193
UjpestUjpest9
Erste LigaSlut
UjpestUjpest0
DVTKDVTK3
Erste LigaSlut
GyergyoiGyergyoi1
UjpestUjpest0
Erste LigaSlut
FenestelaFenestela2
UjpestUjpest7
Erste LigaSlut
CsikszeredaCsikszereda5
UjpestUjpest2
Erste LigaSlut
UjpestUjpest11
CsikszeredaCsikszereda4
Erste LigaSlut
UjpestUjpest4
GyergyoiGyergyoi1
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind