Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold13HåndboldIshockey7Formel 1MMAAmerikansk fodbold1VolleyballBasketball4NBA6RugbyAFLBaseball5
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › Brasov
Alle36Alle7Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Brasov kampe, resultater og trup

Erste Liga23. okt 17:30
BrasovBrasov–
CsikszeredaCsikszereda–
Erste Liga25. okt 16:00
GyergyoiGyergyoi–
BrasovBrasov–
Campionatul National27. okt 17:30
BrasovBrasov–
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti–
Erste Liga30. okt 18:30
DEACDEAC–
BrasovBrasov–
Erste Liga1. nov 18:00
DVTKDVTK–
BrasovBrasov–
Campionatul National10. nov 17:30
BrasovBrasov–
CSM GalatiCSM Galati–
Erste Liga13. nov 17:30
CsikszeredaCsikszereda–
BrasovBrasov–
Erste Liga15. nov 16:30
BrasovBrasov–
GyergyoiGyergyoi–
Erste Liga20. nov 17:30
BrasovBrasov–
Feha19Feha19–
Erste Liga22. nov 16:30
BrasovBrasov–
DABDAB–
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
BrasovBrasov11
Continental CupSlut
BrasovBrasov4
Budapest AkademiaBudapest Akademia2
Continental CupSlut
Viru SputnikViru Sputnik9
BrasovBrasov2
Continental CupSlut
ZagrebZagreb3
BrasovBrasov11
Campionatul NationalSlut
BrasovBrasov11
Sportul StudentescSportul Studentesc0
Erste LigaSlut
BrasovBrasov6
DEACDEAC4
Erste LigaSlut
BrasovBrasov7
Feha19Feha193
Erste LigaSlut efter forlængelse
BrasovBrasov5
Budapest AkademiaBudapest Akademia4
OT
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati0
BrasovBrasov3
Erste LigaSlut
BrasovBrasov3
GyergyoiGyergyoi1
Erste LigaSlut
FenestelaFenestela0
BrasovBrasov3
Erste LigaSlut
DEACDEAC2
BrasovBrasov5
Erste LigaSlut
Feha19Feha192
BrasovBrasov3
Erste LigaSlut
Budapest AkademiaBudapest Akademia1
BrasovBrasov3
Campionatul NationalSlut
BrasovBrasov6
Sapientia U23Sapientia U231
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind