Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold39Håndbold23Ishockey50Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball7Basketball46NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › DVTK
Alle165Alle50Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

DVTK kampe, resultater og trup

Erste Liga24. okt 18:00
DVTKDVTK–
Feha19Feha19–
Erste Liga25. okt 18:00
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
DVTKDVTK–
Erste Liga30. okt 18:30
DVTKDVTK–
GyergyoiGyergyoi–
Erste Liga1. nov 18:00
DVTKDVTK–
BrasovBrasov–
Erste Liga13. nov 18:30
DVTKDVTK–
Feha19Feha19–
Erste Liga15. nov 17:00
DABDAB–
DVTKDVTK–
Erste Liga20. nov 18:30
DVTKDVTK–
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
Erste Liga22. nov 18:30
DEACDEAC–
DVTKDVTK–
Erste Liga27. nov 17:30
BrasovBrasov–
DVTKDVTK–
Erste Liga29. nov 17:30
FenestelaFenestela–
DVTKDVTK–
Erste LigaSlut
DVTKDVTK5
DABDAB2
Erste LigaSlut
DABDAB1
DVTKDVTK2
Erste LigaSlut
DVTKDVTK2
FenestelaFenestela1
Erste LigaSlut
DVTKDVTK2
UjpestUjpest5
Erste LigaSlut efter straffeslag
DVTKDVTK4
DEACDEAC3
SO
Erste LigaSlut
UjpestUjpest0
DVTKDVTK3
Erste LigaSlut
FenestelaFenestela1
DVTKDVTK3
Erste LigaSlut efter forlængelse
CsikszeredaCsikszereda4
DVTKDVTK3
OT
Erste LigaSlut efter forlængelse
GyergyoiGyergyoi1
DVTKDVTK2
OT
Erste LigaSlut
Feha19Feha194
DVTKDVTK5
Club FriendlySlut
Spisska Nova VesSpisska Nova Ves5
DVTKDVTK3
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind