Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold13HåndboldIshockey7Formel 1MMAAmerikansk fodbold1VolleyballBasketball4NBA6RugbyAFLBaseball5
Forside › Ishockey › Ungarn › Erste Liga › Feha19
Alle36Alle7Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Feha19 kampe, resultater og trup

Erste LigaI dag 18:30
Feha19Feha19–
DEACDEAC–
Erste Liga24. okt 18:00
DVTKDVTK–
Feha19Feha19–
Erste Liga29. okt 19:00
Budapest AkademiaBudapest Akademia–
Feha19Feha19–
Erste Liga1. nov 17:30
Feha19Feha19–
DABDAB–
Erste Liga13. nov 18:30
DVTKDVTK–
Feha19Feha19–
Erste Liga15. nov 17:00
UjpestUjpest–
Feha19Feha19–
Erste Liga20. nov 17:30
BrasovBrasov–
Feha19Feha19–
Erste Liga22. nov 17:30
FenestelaFenestela–
Feha19Feha19–
Erste Liga26. nov 18:00
DABDAB–
Feha19Feha19–
Erste Liga27. nov 18:30
Feha19Feha19–
CsikszeredaCsikszereda–
Erste LigaSlut
DEACDEAC6
Feha19Feha191
Erste LigaSlut efter straffeslag
CsikszeredaCsikszereda3
Feha19Feha192
SO
Erste LigaSlut
BrasovBrasov7
Feha19Feha193
Erste LigaSlut
GyergyoiGyergyoi2
Feha19Feha190
Erste LigaSlut
Feha19Feha193
UjpestUjpest9
Erste LigaSlut
Budapest AkademiaBudapest Akademia5
Feha19Feha191
Erste LigaSlut
Feha19Feha192
Budapest AkademiaBudapest Akademia5
Erste LigaSlut
Feha19Feha192
BrasovBrasov3
Erste LigaSlut
Feha19Feha192
GyergyoiGyergyoi5
Erste LigaSlut
Feha19Feha194
DVTKDVTK5
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov970111724
2DVTKDVTK95121620
3UjpestUjpest1064002118
4Budapest AkademiaBudapest Akademia952111118
5GyergyoiGyergyoi1053111118
6DEACDEAC95301416
7CsikszeredaCsikszereda103421014
8FenestelaFenestela82510-78
9Feha19Feha1990801-251
10DABDAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind