DAB - DVTK, Erste Liga

Erste Liga · Grundspil
16. okt 18:00
–
fredag d. 16. oktober 2026 kl. 18:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
Ingen tidligere indbyrdes kampe fundet.

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Brasov650011016
2DVTK63021714
3Ujpest743001412
4Gyergyoi73211912
5Budapest Akademia63210811
6DEAC53101310
7Csikszereda62211-49
8Fenestela51310-35
9DAB60501-261
10Feha1960600-180

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)