Ujpest – DEAC, Erste Liga 20. nov. 2026

Erste Liga · Grundspil
20. nov 18:00
–
fredag d. 20. november 2026 kl. 18:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-10-16DEAC5 – 1Ujpest

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Brasov970111724
2DVTK95121620
3Ujpest1064002118
4Budapest Akademia952111118
5Gyergyoi1053111118
6DEAC95301416
7Csikszereda103421014
8Fenestela82510-78
9Feha1990801-251
10DAB90801-381

Promotion - Erste Liga (Play Offs: Quarter-finals)