Thurgau - La Chaux-de-Fonds, Swiss League

Swiss League · Grundspil
søndag d. 7. februar 2027 kl. 16:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-09-29La Chaux-de-Fonds6 – 2Thurgau

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Basel3200127
2Sierre2101055
3Visp2101045
4Bellinzona Snakes3111005
5Chur31101-34
6Olten2110043
7Arosa2110013
8Thurgau30111-23
9La Chaux-de-Fonds31200-33
10GCK Lions30201-81

Promotion - Swiss League (Play Offs: Quarter-finals)