Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold35Håndbold4Ishockey23Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball10Basketball23NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Schweiz › Swiss League › Olten
Alle95Alle23Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Olten kampe, resultater og trup

Club Friendly14. aug 19:45
OltenOlten–
SierreSierre–
Club Friendly18. aug 19:45
OltenOlten–
Bellinzona SnakesBellinzona Snakes–
Club Friendly21. aug 20:00
GCK LionsGCK Lions–
OltenOlten–
Swiss League24. okt 17:30
OltenOlten–
ChurChur–
Swiss League31. okt 17:30
OltenOlten–
ThurgauThurgau–
Swiss League8. nov 16:00
ThurgauThurgau–
OltenOlten–
Swiss League10. nov 20:00
GCK LionsGCK Lions–
OltenOlten–
Swiss League13. nov 19:45
La Chaux-de-FondsLa Chaux-de-Fonds–
OltenOlten–
Swiss League15. nov 17:30
OltenOlten–
VispVisp–
Swiss League17. nov 20:15
Bellinzona SnakesBellinzona Snakes–
OltenOlten–
Swiss LeagueSlut
OltenOlten10
ArosaArosa3
Swiss LeagueSlut
ArosaArosa0
OltenOlten4
Swiss LeagueSlut
SierreSierre4
OltenOlten2
Swiss LeagueSlut
OltenOlten3
Bellinzona SnakesBellinzona Snakes2
Swiss LeagueSlut
VispVisp11
OltenOlten2
Swiss LeagueSlut
OltenOlten2
La Chaux-de-FondsLa Chaux-de-Fonds6
Swiss LeagueSlut
OltenOlten5
GCK LionsGCK Lions7
Swiss LeagueSlut
BaselBasel4
OltenOlten2
Swiss LeagueSlut
OltenOlten2
BaselBasel3
Swiss LeagueSlut
ChurChur4
OltenOlten9
Club FriendlySlut
TWK InnsbruckTWK Innsbruck4
OltenOlten3
Club FriendlySlut
OltenOlten4
LandshutLandshut1
Club FriendlySlut
BaselBasel1
OltenOlten3
Club FriendlySlut
OltenOlten4
ArosaArosa1
Club FriendlySlut
OltenOlten3
BielBiel3
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BaselBasel3200127
2SierreSierre2101055
3VispVisp2101045
4Bellinzona SnakesBellinzona Snakes3111005
5ChurChur31101-34
6OltenOlten2110043
7ArosaArosa2110013
8ThurgauThurgau30111-23
9La Chaux-de-FondsLa Chaux-de-Fonds31200-33
10GCK LionsGCK Lions30201-81

Promotion - Swiss League (Play Offs: Quarter-finals)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind