Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold26HåndboldIshockey3Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball4Basketball6NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Rumænien › Campionatul National › Sportul Studentesc
Alle39Alle3Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Sportul Studentesc kampe, resultater og trup

Campionatul National24. okt 17:30
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti–
Campionatul National10. nov 17:30
Sportul StudentescSportul Studentesc–
FenestelaFenestela–
Campionatul National14. nov 17:30
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Sapientia U23Sapientia U23–
Campionatul National20. nov 17:30
CsikszeredaCsikszereda–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul National21. nov 10:00
FenestelaFenestela–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul National22. nov 17:30
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul National5. dec 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul National6. dec 16:00
GyergyoiGyergyoi–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
BrasovBrasov11
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
CsikszeredaCsikszereda15
Campionatul NationalSlut
BrasovBrasov11
Sportul StudentescSportul Studentesc0
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati15
Sportul StudentescSportul Studentesc0
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
GyergyoiGyergyoi10
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
CSM GalatiCSM Galati9
Romanian CupSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
CSM GalatiCSM Galati10
Romanian CupSlut
FenestelaFenestela23
Sportul StudentescSportul Studentesc2
Romanian CupSlut
BrasovBrasov25
Sportul StudentescSportul Studentesc1
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov650012316
2GyergyoiGyergyoi641102014
3FenestelaFenestela63210-211
4CsikszeredaCsikszereda4201189
5CSM GalatiCSM Galati52300166
6Steaua BucurestiSteaua Bucuresti51301-94
7Sapientia U23Sapientia U2361500-113
8Sportul StudentescSportul Studentesc40400-450

Promotion - Campionatul National (Winners stage)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind