Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold4HåndboldIshockey10Formel 1MMAAmerikansk fodbold2VolleyballBasketball8NBA1Rugby1AFLBaseball4
Forside › Ishockey › Rumænien › Campionatul National › Sapientia U23
Alle30Alle10Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Sapientia U23 kampe, resultater og trup

Campionatul National10. nov 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
CsikszeredaCsikszereda–
Campionatul National14. nov 17:30
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Sapientia U23Sapientia U23–
Campionatul National17. nov 17:30
FenestelaFenestela–
Sapientia U23Sapientia U23–
Campionatul National22. nov 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National24. nov 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
BrasovBrasov–
Campionatul National29. nov 17:30
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti–
Sapientia U23Sapientia U23–
Campionatul National5. dec 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
Sportul StudentescSportul Studentesc–
Campionatul NationalSlut
CsikszeredaCsikszereda6
Sapientia U23Sapientia U230
Campionatul NationalSlut
Sapientia U23Sapientia U231
GyergyoiGyergyoi4
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati1
Sapientia U23Sapientia U234
Campionatul NationalSlut
GyergyoiGyergyoi4
Sapientia U23Sapientia U231
Campionatul NationalSlut
Sapientia U23Sapientia U234
FenestelaFenestela5
Campionatul NationalSlut
Sapientia U23Sapientia U234
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti6
Campionatul NationalSlut
BrasovBrasov6
Sapientia U23Sapientia U231
Romanian CupSlut
CsikszeredaCsikszereda4
Sapientia U23Sapientia U231
Romanian CupSlut
Sapientia U23Sapientia U236
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti8
Romanian CupSlut
GyergyoiGyergyoi5
Sapientia U23Sapientia U232
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov650012316
2GyergyoiGyergyoi641102014
3FenestelaFenestela63210-211
4CsikszeredaCsikszereda4201189
5CSM GalatiCSM Galati52300166
6Steaua BucurestiSteaua Bucuresti51301-94
7Sapientia U23Sapientia U2361500-113
8Sportul StudentescSportul Studentesc40400-450

Promotion - Campionatul National (Winners stage)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

I dag 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
I dag 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
I dag 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind