Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold26HåndboldIshockey3Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball4Basketball6NBARugbyAFLBaseball
Forside › Ishockey › Rumænien › Campionatul National › CSM Galati
Alle39Alle3Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

CSM Galati kampe, resultater og trup

Campionatul National27. okt 17:30
FenestelaFenestela–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National1. nov 17:30
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National10. nov 17:30
BrasovBrasov–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National13. nov 17:30
CSM GalatiCSM Galati–
FenestelaFenestela–
Campionatul National22. nov 17:30
Sapientia U23Sapientia U23–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National24. nov 17:30
GyergyoiGyergyoi–
CSM GalatiCSM Galati–
Campionatul National6. dec 17:30
CSM GalatiCSM Galati–
CsikszeredaCsikszereda–
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati6
GyergyoiGyergyoi4
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati6
Steaua BucurestiSteaua Bucuresti3
Campionatul NationalSlut
CsikszeredaCsikszereda5
CSM GalatiCSM Galati3
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati1
Sapientia U23Sapientia U234
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati0
BrasovBrasov3
Campionatul NationalSlut
CSM GalatiCSM Galati15
Sportul StudentescSportul Studentesc0
Campionatul NationalSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
CSM GalatiCSM Galati9
Romanian CupSlut
Sportul StudentescSportul Studentesc0
CSM GalatiCSM Galati10
Romanian CupSlut
CSM GalatiCSM Galati0
BrasovBrasov11
Romanian CupSlut
FenestelaFenestela9
CSM GalatiCSM Galati0
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1BrasovBrasov650012316
2GyergyoiGyergyoi641102014
3FenestelaFenestela63210-211
4CsikszeredaCsikszereda4201189
5CSM GalatiCSM Galati52300166
6Steaua BucurestiSteaua Bucuresti51301-94
7Sapientia U23Sapientia U2361500-113
8Sportul StudentescSportul Studentesc40400-450

Promotion - Campionatul National (Winners stage)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind