Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold77Håndbold9Ishockey18Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyball4Basketball19NBARugby7AFLBaseball
Forside › Ishockey › Italien › IHL › Pergine
Alle134Alle18Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Pergine kampe, resultater og trup

IHL24. okt 20:00
AostaAosta–
PerginePergine–
IHL31. okt 20:30
AllegheAlleghe–
PerginePergine–
IHL7. nov 18:45
PerginePergine–
ValpelliceValpellice–
IHL14. nov 19:30
FeltreFeltre–
PerginePergine–
IHL22. nov 18:00
FassaFassa–
PerginePergine–
IHL28. nov 18:45
PerginePergine–
Pustertal JuniorPustertal Junior–
IHL3. dec 20:30
EppanEppan–
PerginePergine–
IHL5. dec 18:45
PerginePergine–
VareseVarese–
IHL12. dec 19:30
KalternKaltern–
PerginePergine–
IHL19. dec 19:30
ValdifiemmeValdifiemme–
PerginePergine–
IHLSlut
PerginePergine1
ValdifiemmeValdifiemme2
IHLSlut
PerginePergine0
KalternKaltern7
IHLSlut
VareseVarese6
PerginePergine4
IHLSlut
PerginePergine1
EppanEppan5
IHLSlut
Pustertal JuniorPustertal Junior3
PerginePergine4
IHLSlut
PerginePergine3
FassaFassa6
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1KalternKaltern550002615
2AostaAosta440001112
3FassaFassa5320049
4EppanEppan5320049
5ValpelliceValpellice42200-16
6VareseVarese52300-36
7FeltreFeltre42200-36
8AllegheAlleghe41201-14
9PerginePergine51400-153
10Pustertal JuniorPustertal Junior51400-163
11ValdifiemmeValdifiemme40310-62

Promotion - IHL (Winners stage)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

26. okt 19:00FrederikshavnFrederikshavnmodOdense BulldogsOdense BulldogsStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp
26. okt 19:30Sonderjyske IshockeySonderjyske IshockeymodAalborgAalborgStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp
27. okt 19:00Herning Blue FoxHerning Blue FoxmodRodovre Mighty BullsRodovre Mighty BullsStem nu
Dit valg:
0 stemmerDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind