Pustertal Junior – Pergine 3-4, IHL 26. sep. 2026

IHL · Grundspil
(0-1, 2-1, 1-2)
lørdag d. 26. september 2026 kl. 19:00

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-09-26Pustertal Junior3 – 4Pergine

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Kaltern550002615
2Aosta440001112
3Fassa5320049
4Eppan5320049
5Valpellice42200-16
6Varese52300-36
7Feltre42200-36
8Alleghe41201-14
9Pergine51400-153
10Pustertal Junior51400-163
11Valdifiemme40310-62

Promotion - IHL (Winners stage)