Iserlohn Roosters - Kolner, DEL

DEL · Grundspil
16. okt 19:30
–
fredag d. 16. oktober 2026 kl. 19:30

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-01-18Kolner4 – 2Iserlohn Roosters
  • 2025-12-30Iserlohn Roosters4 – 7Kolner
  • 2025-10-28Iserlohn Roosters1 – 3Kolner
  • 2025-10-12Kolner3 – 1Iserlohn Roosters

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Nurnberg Ice Tigers751011116
2Eisbaren Berlin641101114
3Grizzly Wolfsburg63111512
4Munchen63111412
5Adler Mannheim73202211
6Straubing Tigers63210211
7Krefeld Pinguine6330029
8Kolner62211-19
9Bremerhaven63300-19
10Augsburger Panther6231018
11Frankfurt Lowen6230137
12ERC Ingolstadt61410-105
13Iserlohn Roosters61401-114
14Schwenninger60510-182

Promotion - DEL (Play Offs: Quarter-finals)Relegation - DEL2