Aosta – Pustertal Junior, IHL 31. okt. 2026

IHL · Grundspil
31. okt 20:00
–
lørdag d. 31. oktober 2026 kl. 20:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
Ingen tidligere indbyrdes kampe fundet.

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Kaltern550002615
2Aosta440001112
3Fassa5320049
4Eppan5320049
5Valpellice42200-16
6Varese52300-36
7Feltre42200-36
8Alleghe41201-14
9Pergine51400-153
10Pustertal Junior51400-163
11Valdifiemme40310-62

Promotion - IHL (Winners stage)