Landshut - Freiburg, DEL 2

DEL 2 · Grundspil
7. feb 17:00
–
søndag d. 7. februar 2027 kl. 17:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-10-02Freiburg2 – 3Landshut
  • 2026-02-01Freiburg2 – 1Landshut
  • 2025-12-28Landshut4 – 3Freiburg
  • 2025-09-28Landshut5 – 4Freiburg

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Dusseldorf650101417
2Regensburg64002914
3Kassel63120713
4Memmingen63111712
5Ravensburg62220110
6Landshut63201-410
7Dresdner Eislowen6330019
8Crimmitschau6330019
9Lausitzer Fuchse62301-77
10Bietigheim/Bissingen61311-26
11Starbulls Rosenheim62400-26
12Freiburg61311-66
13Weiden61302-125
14Bad Nauheim60510-72

Promotion - DEL2 (Play Offs: Quarter-finals)