Dusseldorf - Freiburg, DEL 2

DEL 2 · Grundspil
16. okt 19:30
–
fredag d. 16. oktober 2026 kl. 19:30

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-03-06Freiburg4 – 6Dusseldorf
  • 2025-12-21Dusseldorf1 – 3Freiburg
  • 2025-09-21Freiburg3 – 4Dusseldorf

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Dusseldorf650101417
2Regensburg64002914
3Kassel63120713
4Memmingen63111712
5Ravensburg62220110
6Landshut63201-410
7Dresdner Eislowen6330019
8Crimmitschau6330019
9Lausitzer Fuchse62301-77
10Bietigheim/Bissingen61311-26
11Starbulls Rosenheim62400-26
12Freiburg61311-66
13Weiden61302-125
14Bad Nauheim60510-72

Promotion - DEL2 (Play Offs: Quarter-finals)