Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold21HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball14NBARugbyAFLBaseball1
Forside › Ishockey › Czech-Republic › ULLH › Riders Pardubice
Alle37Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

Riders Pardubice kampe, resultater og trup

ULLHSlut
VSE Falcons PragueVSE Falcons Prague6
Riders PardubiceRiders Pardubice3
ULLHSlut efter straffeslag
Riders PardubiceRiders Pardubice3
CZU Farmers PragueCZU Farmers Prague4
SO
ULLHSlut
Engineers PragueEngineers Prague7
Riders PardubiceRiders Pardubice2
ULLHSlut
Riders PardubiceRiders Pardubice4
Masaryk UniversityMasaryk University1
ULLHSlut
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem3
Riders PardubiceRiders Pardubice5
ULLHSlut
Riders PardubiceRiders Pardubice7
Black Dogs BudweisBlack Dogs Budweis2
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1Engineers PragueEngineers Prague550002215
2UK PragueUK Prague53101510
3Riders PardubiceRiders Pardubice53101410
4Cavaliers BrnoCavaliers Brno53101410
5ZCU Academy PilsenZCU Academy Pilsen5320059
6Black Dogs BudweisBlack Dogs Budweis53200-59
7VSE Falcons PragueVSE Falcons Prague41120-37
8BO OstravaBO Ostrava4111106
9Masaryk UniversityMasaryk University41300-23
10United HKUnited HK50311-143
11CZU Farmers PragueCZU Farmers Prague40310-52
12North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem50500-110

Promotion - ULLH (Play-in: Final)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind