Videre til indhold
slutspillet.dk
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
  • Forside
  • Livescore
  • Ligaer
    • Stillinger
  • Transfers
  • Predictions
  • Podcasts
Log indOpret en konto
AlleFodbold44HåndboldIshockey1Formel 1MMAAmerikansk fodboldVolleyballBasketball12NBARugbyAFLBaseball1
Forside › Ishockey › Czech-Republic › ULLH › North Wings Usti nad Labem
Alle58Alle1Danish CupInternational Tournament (Denmark)Metal LigaenQMJHL

North Wings Usti nad Labem kampe, resultater og trup

ULLHI dag 18:00
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem–
United HKUnited HK–
ULLHSlut
BO OstravaBO Ostrava6
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem4
ULLHSlut
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem3
Black Dogs BudweisBlack Dogs Budweis5
ULLHSlut
UK PragueUK Prague2
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem0
ULLHSlut
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem3
Riders PardubiceRiders Pardubice5
ULLHSlut
Cavaliers BrnoCavaliers Brno7
North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem4
#HoldKVTOTSOTNDIFFP
1Engineers PragueEngineers Prague550002215
2UK PragueUK Prague53101510
3Riders PardubiceRiders Pardubice53101410
4Cavaliers BrnoCavaliers Brno53101410
5ZCU Academy PilsenZCU Academy Pilsen5320059
6Black Dogs BudweisBlack Dogs Budweis53200-59
7VSE Falcons PragueVSE Falcons Prague41120-37
8BO OstravaBO Ostrava4111106
9Masaryk UniversityMasaryk University41300-23
10United HKUnited HK50311-143
11CZU Farmers PragueCZU Farmers Prague40310-52
12North Wings Usti nad LabemNorth Wings Usti nad Labem50500-110

Promotion - ULLH (Play-in: Final)

Forudsigelser

Forudsig kommende kampe

23. okt 19:00Odense BulldogsOdense BulldogsmodSonderjyske IshockeySonderjyske IshockeyStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:00EsbjergEsbjergmodHerning Blue FoxHerning Blue FoxStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp
23. okt 19:30FrederikshavnFrederikshavnmodRungstedRungstedStem nu
Dit valg:
0 stemmer10 point hvis korrektDu har stemtSe kamp

Favoritter

Indlæser dine favoritter…

Populære ligaer

Danish CupDanmarkInternational Tournament (Denmark)EuropaMetal LigaenDanmarkQMJHLCanada1. LigaSlovakiet2. LigaSlovakiet2. LigaCzech-Republic2. Liga - CentralCzech-Republic
slutspillet.dk

Slutspillet er et dansk sportsdata og livescoresite. Følg kampen, og resultater, stillinger, statistikker og sportsnyheder med dansk overblik.

INDHOLD

  • Livescore
  • Transfers
  • VM
  • Ligaer

INFORMATION

  • Om os
  • Kontakt
  • Presse
  • Cookiepolitik

JURIDISK

  • Regler & Vilkår
  • Privatlivspolitik
  • 18+ Ansvarligt spil

FØLG OS

Facebook X-twitter Youtube Instagram

Spil ansvarligt

Stop spillet | ROFUS | Spillemyndigheden Hjælp: 70 22 28 25

2026 Slutspillet.dk - Alle rettigheder forbeholdt, Det er ikke tilladt at gengivie indhold uden forudgående aftale eller tydelig kilde angivelse.

  • Hjem
  • Livescore
  • Mere
    • Ligaer
    • Predictions
    • Transfers
  • Profil
    Medlemmer

    Opret en gratis konto

    Gem dine forudsigelser, følg dine yndlingshold og ligaer, og hav dem med på alle enheder.

    Opret dig nu

    Allerede medlem? Log ind