Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs, NHL 1. nov. 2026

NHL · Pacific Division
søndag d. 1. november 2026 kl. 00:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
Ingen tidligere indbyrdes kampe fundet.

Pacific Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Edmonton Oilers4301088
2Seattle Kraken4211046
3Vegas Golden Knights4112026
4San Jose Sharks4210175
5Los Angeles Kings4220004
6Calgary Flames41201-43
7Vancouver Canucks41300-42
8Anaheim Ducks41300-112

Promotion - NHL (Play Offs)