Chicago Blackhawks – Florida Panthers, NHL 25. okt. 2026

NHL · Central Division
søndag d. 25. oktober 2026 kl. 20:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
Ingen tidligere indbyrdes kampe fundet.

Central Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Dallas Stars55000611
2Utah Mammoth4-45210116
3Chicago Blackhawks4111105
4Colorado Avalanche4220024
5Minnesota Wild1-150211-34
6Winnipeg Jets51301-63
7St. Louis Blues41300-22
8Nashville Predators40310-72

Promotion - NHL (Play Offs)