Oskarshamn – Vasteras, Hockey Allsvenskan 2. dec. 2026

Hockey Allsvenskan · Grundspil
2. dec 19:00
–
onsdag d. 2. december 2026 kl. 19:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-10-02Vasteras5 – 1Oskarshamn

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Leksand550001315
2AIK54100512
3Oskarshamn53110811
4Kalmar4310069
5BIK Karlskoga5320019
6Södertälje5220157
7MODO41120-17
8Almtuna51211-26
9Ostersund50122-36
10Mora51202-45
11Nybro40220-34
12Vimmerby51301-64
13Visby/Roma51301-104
14Vasteras40400-90

Promotion - HockeyAllsvenskan (Play Offs: Quarter-finals)