Karaganda - Kulager, Championship

Championship · Grundspil
8. feb 15:00
–
mandag d. 8. februar 2027 kl. 15:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-10-10Kulager1 – 3Karaganda
  • 2026-08-19Karaganda4 – 3Kulager
  • 2026-02-11Kulager4 – 1Karaganda
  • 2026-02-10Kulager4 – 3Karaganda
  • 2025-10-06Karaganda5 – 1Kulager
  • 2025-10-05Karaganda4 – 2Kulager

Grundspil

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Nomad Astana19140324937
2Torpedo19113325930
3Kokshetau20125211929
4Karaganda20115133127
5Gornyak Rudny20106312527
6Kulager1956441122
7Almaty208921-622
8▲Beibarys Atyrau1941302-2011
9▼Aktobe1941401-409
10Pavlodar1901801-1281

Promotion - Championship (Play Offs: Quarter-finals)