Vancouver Canucks – Detroit Red Wings 2-5, NHL 23. okt. 2026

NHL · Pacific Division
(1-3, 0-1, 1-1)
fredag d. 23. oktober 2026 kl. 04:00

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-10-23Vancouver Canucks2 – 5Detroit Red Wings

Pacific Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Edmonton Oilers4301088
2Seattle Kraken4211046
3Vegas Golden Knights4112026
4San Jose Sharks4210175
5Los Angeles Kings4220004
6Calgary Flames41201-43
7Vancouver Canucks41300-42
8Anaheim Ducks41300-112

Promotion - NHL (Play Offs)