Minnesota Wild – Columbus Blue Jackets 2-1, NHL 19. okt. 2026

NHL · Central Division
(1-1, 1-0)
mandag d. 19. oktober 2026 kl. 00:00

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-10-18Minnesota Wild2 – 1Columbus Blue Jackets

Central Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Dallas Stars55000611
2Utah Mammoth4210115
3Chicago Blackhawks4111105
4Colorado Avalanche4220024
5Minnesota Wild40211-33
6Winnipeg Jets51301-63
7St. Louis Blues41300-22
8Nashville Predators40310-72

Promotion - NHL (Play Offs)