Milwaukee Admirals - Ontario Reign, AHL

AHL · Central Division
lørdag d. 13. februar 2027 kl. 02:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
Ingen tidligere indbyrdes kampe fundet.

Central Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Grand Rapids Griffins5310147
2Manitoba Moose43100126
3Iowa Wild4111105
4Milwaukee Admirals2200054
5Texas Stars40211-63
6Rockford IceHogs31200-22
7Chicago Wolves40400-170

Promotion - AHL (Play Offs)