Chicago Wolves – Iowa Wild 3-2, AHL 18. okt. 2026

AHL · Central Division
(2-0, 1-1, 0-1)
søndag d. 18. oktober 2026 kl. 22:00

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-10-18Chicago Wolves3 – 2Iowa Wild

Central Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Grand Rapids Griffins5310147
2Manitoba Moose43100126
3Iowa Wild4111105
4Milwaukee Admirals2200054
5Texas Stars40211-63
6Rockford IceHogs31200-22
7Chicago Wolves40400-170

Promotion - AHL (Play Offs)