Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips, WHL

WHL · U.S. Division
lørdag d. 13. februar 2027 kl. 04:05

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-09-06Everett Silvertips6 – 0Seattle Thunderbirds
  • 2026-08-30Everett Silvertips2 – 9Seattle Thunderbirds

U.S. Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Spokane Chiefs971102217
2Portland Winterhawks7321109
3Tri-City Americans8340147
4Everett Silvertips92502-206
5Wenatchee Wild81511-95
6Seattle Thunderbirds61410-34

Promotion - WHL (Play Offs: 1/8-finals)