Portland Winterhawks - Tri-City Americans, WHL

WHL · U.S. Division
søndag d. 7. februar 2027 kl. 03:00

Hvad tror du?

Stem nu18+
Ordinær tid — X betyder, at forlænget spilletid afgør den.
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt endnu.
  • 2026-08-30Portland Winterhawks5 – 3Tri-City Americans

U.S. Division

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Spokane Chiefs540101511
2Everett Silvertips52102-66
3Wenatchee Wild5121105
4Seattle Thunderbirds3111074
5Portland Winterhawks41210-44
6Tri-City Americans40301-51

Promotion - WHL (Play Offs: 1/8-finals)