Soligorsk – Lida 5-1, Belarusian Cup 24. aug. 2026

Belarusian Cup · Gruppe A
Slut
5–1
(1-0, 3-0, 1-1)
mandag d. 24. august 2026 kl. 17:30

Hvad tror du?

18+
0 stemmer

Dette er en vejledende afstemning blandt brugere på Slutspillet.dk og skal ikke ses som et odds eller væddemåls anbefaling. Spil ansvarligt - 18+ - StopSpillet 70 22 28 25 - ROFUS.nu

Kampforløb ikke tilgængeligt for denne kamp.
  • 2026-08-24Soligorsk5 – 1Lida

Group A

#HoldKVTOTSOTNDIFFPForm
1Neman Grodno63021811
2Brest65100810
3Soligorsk6222078
4Molodechno62211-17
5Yunost Minsk61212-76
6Lida61401-103
7Baranavichy61401-53

Promotion - Belarusian Cup (Play Offs: Quarter-finals)